Naše služby a přístup k brandingu

Audit, positioning, brandová strategie, komunikace, vizuální identita, brand experience ve všech bodech kontaktu, konzultace a brand management. Komplexní přístup k značkám, kterým budujeme unikátní brandy, které se odliší na saturovaném trhu budoucnosti a svému publiku nabízejí konzistentní emocionální zážitek.

Specializace

Brand audit

Analyzujeme stav značky, její postavení na trhu, vztah se zákazníky a jejich vnímání brandu a doporučujeme konkrétní kroky ke dosažení strategických cílů organizace.

Positioning a brandová strategie

Nacházíme unikátní pozici značky na trhu ve vztahu ke konkurenci a odhalujeme unikátní příležitosti a tvoříme brandovou strategii pro tvorbu a rozvíjení značky.

Branding & rebranding

Budujeme osobnost a příběh značky, její komunikační strategii i vizuální identitu. Vytváříme unikátní zážitek cílových publik se značkou napříč všemi body kontaktu.

Brand consulting

Konzultujeme aktuální problémy a příležitosti značek, kontrolujeme jednotlivé výstupy a rozšíření značky a pomáháme s postupnou evolucí brandu.

Co rozhodně neděláme

Brand manuály do šuplíku

Netvoříme brandové materiály, které skončí ve Vašem šuplíku a za rok si na ně nikdo nevzpomene. Zakládáme si na tom, že z našich výstupů můžete začít těžit hned při jejich převzetí.

Vzdušné finance aka „zdroje jsou“

Nenavrhneme Vám řešení na akvizici 100 % Vašich cílových zákazníků, které budou splácet ještě Vaše vnoučata. Kombinujeme marketingovou kreativitu s byznysovou střízlivostí.

Marketingový bullshit

Nenavrhujeme barvy značky podle barev duše a tón komunikace podle horoskopu. Pracujeme s emocemi, ale máme rádi data.

Account jako živý štít

V případě dotazů a připomínek Vás nepřesměrujeme na našeho account managera, který má zrovna měsíc dovolenou. Za svými výstupy si stojíme.

Spojte se s námi

Nezáleží, zda potřebujete vytvořit novou značku pro vznikající projekt nebo rozvinout tu stávající.
Spojte se s námi a zjistěte, co pro vaši značku můžeme udělat.