Redesign vizuální identity rodinného wellness penzionu Statek 3

Booking: Statek 3

Facebook: Statek 3

Brandovaná visačka na kliku pensionu Statek 3

Statek 3 je rodinný wellness pension nacházející se v Jižních Čechách a honosící se jedním z nejlepších hodnocením mezi ubytovacími službami v Jižních Čechách na Booking.com. Díky unikátní atmosféře venkova, tradičních wellness služeb jako je sauna či vířivka a unikátních zážitků jako sudové lázně nabízí Statek 3 autentický zážitek pro movitější klientelu z celé republiky i zahraniční turisty.

K rebrandingu projektu jsme byli pozváni pro neaktuálnost původní vizuální identity. Hlavním cílem bylo vytvořit konzistentní vizuální jazyk schopný oslovit zahraniční a městské publikum

Původní symbol pensionu Statek 3
Redesignovaný symbol pensionu Statek 3

Původní symbol zlaté brány vycházející z dominanty celého statku byl složitý a těžko identifikovatelný, zároveň proporcemi neodkazoval k reálné stavbě, čímž působil problémy v orientaci klientům hledajícím budovu.

Symbol jsme zjednodušili, proporcionálně navázali na reálnou stavbu a doplnili o jednoduchou efektivní typografii. Barevnou paletu jsme navázali na barevnost budovy.

Dekorativní sud s květinou a logem Statek 3

Pro návazné grafické materiály jsme připravili unikátní formát vycházející z loga a fungující jako pomyslná brána přenášející lidi do zóny klidu a uvolnění. Zároveň jsme přišly s hlavním nosným claimem “Dopřej si poctivý odpočinek”, kterým oslovujeme cílené publikum a zveme je k zážitku, který nejvíce potřebují v rychlém světě velkoměsta.

Barevné polštáře s logem Statku 3
Vizitky pensionu Statek 3 na žlutém podkladu
Design hygienických potřeb pro hosty Statku 3
Tmavě modré pivní podtácky s logem penzionu Statek 3

Spojte se s námi

Nezáleží, zda potřebujete vytvořit novou značku pro vznikající projekt nebo rozvinout tu stávající.
Spojte se s námi a zjistěte, co pro vaši značku můžeme udělat.