Logo spojující národy pro Česko—singapurskou obchodní komoru, komerční iniciativou podporující mezinárodní obchodní vztahy

Facebook: ČSOK

LinkedIn: ČSOK

Wikipedia: ČSOK

Česko-singapurská obchodní komora je mezinárodní komerční organizací spojující české podnikatele se singapurskými investory. V současnosti má ČSOK více než 60 aktivních členů, najdeme mezi nimi organizace jako Czech Invest, P3 Logistic Park nebo Raiffeisen Bank. ČSOK pořádá networkingové a vzdělávací akce a organizuje podnikatelské mise.

Kvůli nutnosti komunikovat s mezinárodním publikem nás ČSOK oslovila, abychom vytvořili logo propojující oba národy. Na úvodních setkáních jsme se shodli, že představíme výrazný symbol umožňující jednoduchou odlišitelnost a komunikaci komory bez ohledu na kulturu a jazyk.

Ministr obchodu a průmyslu Karel Havlíček na akci k odhalení nového loga ČSOK
Socha "merliona" v Singapuru

Během úvodního průzkumu jsme zjistili, že Singapur využívá jako součást státního symbolu lva podobně jako Česká republika, další vizuální most jsme našli v dominantních barvách červené a bílé. Inspirováni českým dvojocasým lvem a dominantou Singapuru, sochou mořského lva populárně nazývaného jako merlion, jsme vytvořili unikátní symbol propojující oba prvky s jedinečnou siluetou, která umožňuje jeho okamžitou identifikaci a odlišitelnost oproti klasickým heraldickým vyobrazením.

Plakát zvoucí na obchodní konferenci Česko-singapurské obchodní komory
Naprostá spokojenost se službami, které nám byly během vytváření loga komory poskytovány. Zejména oceňujeme tvůrčí kreativitu, smysl pro detail a schopnost najít originální řešení.

Tomáš Kotula, viceprezident Česko-singapurské obchodní komory

Logo Česko-singapurské obchodní komory na budově
Logo Česko-singapurské obchodní komory na hlavičkovém papíře
Design hlavičkového papíru a vizitek Česko-singapurské obchodní komory

Spojte se s námi

Nezáleží, zda potřebujete vytvořit novou značku pro vznikající projekt nebo rozvinout tu stávající.
Spojte se s námi a zjistěte, co pro vaši značku můžeme udělat.