Refresh loga a rozpracování návazné identity pro Jober, startup měnící způsob, jak funguje gig ekonomika.

LinkedIn: Jober

StartupJobs: Jober

Design vizitek pro startup Jober

Jober je aplikace, která mění způsob, jakým funguje gig ekonomika a zjednodušuje lidem každodenní život. Stejnojmenný startup vyvíjející aplikaci hledal oživení loga a vizuální identity.

Původní logo startupu Jober
Původní logo Jober
Vizualizace konstrukce nového loga startupu Jober

Pro nové logo jsme vytvořili písmo na míru, které využívá kulatých tvarů prvních čtyř znaků a navazuje na ně oblým R, které symetricky uzavírá celý nápis. Díky tomu má logo plynulý přátelský rytmus a unikátní obrys, který díky minimalistickému detailu odkazující se k symbolu lokality umožňuje uživatelům lehkou identifikaci a odlišení.

Redesignovaná ikona aplikace Jober
Nová ikona aplikace Jober PRO

Pro aplikaci jsme navrhli sadu ikon, které jsou vzájemně kontrastní a zároveň na sebe vizuálně navazují, čímž usnadňují uživatelskou navigaci a zároveň zachovávají jednotnou vizuální koncepci.

Logo svou jednoduchostí umožňuje vytvořit unikátní vizuální jazyk založený na jednoduchých piktogramech přejímajících elementy z loga, které znázorňují každodenní zážitky a dobrodružství jejich uživatelů. Díky humorným a jednoduše rozpoznatelným piktogramům kombinovaným s čistou typografií a konzistentní barevnou paletou má tak Jober ideální pozici pro budoucí růst své značky.

Tablet s úvodní obrazovkou aplikace Jober
Připínací odznáčky s logem a ilustracemi startupu Jober
Brandovaný plakát s ilustrací propagující aplikaci Jober
Notebook se samolepkami loga Jober

Spojte se s námi

Nezáleží, zda potřebujete vytvořit novou značku pro vznikající projekt nebo rozvinout tu stávající.
Spojte se s námi a zjistěte, co pro vaši značku můžeme udělat.