Branding a vizuální komunikace Advokátní kanceláře PLAJNER a partneři

LinkedIn: PLAJNER

Fialovo-bílé vizitky s logem advokátní kanceláře Plajner

Advokátní kancelář Plajner a partneři je mladou pražskou advokátní kanceláří zaměřenou na korporační právo a litigace. Cílem advokátní kanceláře je obstarávat klasickou právní agendu moderním, osobním způsobem se zaměřením na efektivitu a technologie.

Při svém vzniku nás zástupci kanceláře kontaktovali s projektem tvorby brandingu a vizuální komunikace kanceláře. Cílem bylo najít moderní, efektivní způsob vizuální komunikace s klienty a partnery, který bude kancelář dostatečně odlišovat od konkurence a umožní jim budovat značku a organicky růst okruh stálých klientů.

Fialové logo advokátní kanceláře Plajner

Na základě rozhovorů se zaměstnanci kanceláře, důkladné rešerše konkurence a jejich komunikační strategie a kvalitativního průzkumu jsme navrhli jednoduchý silný symbol odkazující se ke kanceláří milovanému portskému vínu fungující jako základní vizuální prvek celé značky. Ten jsme doplnili o sebevědomý výrazný nápis PLAJNER a fialovomodrou primární barvu, která se svým neonovým nádechem jasně odlišuje od typické korporátní modré, přesto působí nenuceně a značku odlišuje v záplavě konkurence.

Hliníkové logo advokátní kanceláře Plajner na zdi

V návazné vizuální identitě rozvíjíme symbol v celou sérii ikon, které slouží jako jednoduchý vizuální prvek odlišující značku a zároveň jako orientační vodítko pro uživatele, díky kterému okamžitě ví, o jaký typ obsahu se jedná.

Obálka knihy Komentáře s logem Advokátní kanceláře Plajner

Pro advokátní kancelář jsme zároveň připravili veškeré tiskoviny, vzhled sociálních sítích a jejich komunikační plán, podíleli jsme se na tvorbě webu a připravili i sadu dárkových předmětů, mezi kterými vyčnívá dárkové portské víno určené pro klienty.

Brandované fialové desky a vizitky Advokátní kanceláře Plajner
Fialový deštník s logem advokátní kanceláře Plajner
Taška na portské víno pro klienty advokátní kanceláře Plajner

Spojte se s námi

Nezáleží, zda potřebujete vytvořit novou značku pro vznikající projekt nebo rozvinout tu stávající.
Spojte se s námi a zjistěte, co pro vaši značku můžeme udělat.